Canon baskı ofis makinelerinde sizlere sağladığımız her türlü teknik desteğe ek olarak bu cihazların satışını da yapıyoruz. Sunduğumuz iş ortaklığı programı sayesinde ofisiniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Ofis ortamınızı, iş süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Bu analizler sonucunda bütçenizi de hesaba katarak sizlere tam uyum sağlayacak ofis makinelerini sizlere sunuyoruz.

Canon ofis makinelerinden tercihinizi yaptıktan sonra da sizlerle olan ortaklığımızı sürdürüyoruz. Cihazlarınızın optimal olarak diğer cihazlarla uyumlu olarak sorunsuz kurulumunu sağlıyoruz. Makinelerinizin düzenli olarak bakımlarını yapıyor ve gerekmesi durumunda orjinal yedek parça desteği sağlıyoruz. İş süreçlerinizde aksamaları en aza indirirken verimi her daim en üst düzeyde tutuyoruz. İş süreçlerinizde büyük önem verdiğiniz bu unsurlara hizmetlerimiz sayesinde ofis makinelerinizde de erişin. Düzenli bakımlarını yaptığımız Canon baskı cihazlarınız her daim yüksek verimde çalışsın.

HIZLI BİLGİLER

SIKÇA SORULAN SORULAR

İptal Seçeneği var mı?

Evet üç saat önceden rezarvasyonu iptal edebilirsiniz

İstanbul dışı servisiniz var mı?

Uzaktan destekle yardımcı oluyoruz.

Ürün satın satışınız var mı?

iletişim sayfasından satış temsilcisine mesaj bırakabilirsiniz.

Canon teknik destek hattı?

0212 275 53 19 Hattından Canon ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz

Canon yetkili servisi misiniz?

Canon istanbul  Ofis ve profesyonel ürünlerin   bakım onarım satış yetkili servisiyiz.

Canon yazıcı Cd'siz nasıl yüklenir?

Canon eurasia sitesinden modelinize ve işletim sisteminie uygun olan sürücü indirilir.Canon kendi yazıcı dili ufr 2 tüm yazıcılarda bulunmakta indirdiğiniz yazılım siharbazı ile rahatlıkla kurabilirsiniz.

SORU, ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZ

HER KONUDA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ